Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -64 kg (Light feather)
(Sábado)
2-34
Färdig
Manuel Castro Besteiro
TEAM GIL CATARINO
Vann på poäng
Male Gi / Purple / Master 4 (46+) / -76 kg (Light)
(Sábado)
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sábado)
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Sábado)
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sábado)
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sábado)
2-5
Färdig
Alberto Fernandez Lopez
Pitbull Brothers España
Vann på poäng
Male No-Gi / Black / Master 4 (46+) / -73,5 kg (Light)
(Sábado)
Male No-Gi / Black / Master 3 (41+) / -85,5 kg (Medium heavy)
(Sábado)
1-79
Färdig
Alberto Fernandez Lopez
Pitbull Brothers España
Vann på poäng
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -91,5 kg (Heavy)
(Sábado)
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -61,5 kg (Light feather)
(Sábado)
Male No-Gi / Brown / Adult / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Sábado)
Male No-Gi / Blue / Master 2 (36+) / -61,5 kg (Light feather)
(Sábado)
1-86
Färdig
Manuel Castro Besteiro
TEAM GIL CATARINO
Vann på poäng
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sábado)
1-94
Färdig
Victor Malumbres Talles
Fusión BJJ - España.
Vann på poäng
Male No-Gi / Black / Master 4 (46+) / -79,5 kg (Middle)
(Sábado)
2-77
Färdig
Jose Maria Martinez Sardon
Mallorca BJJ Palma
Vann på poäng
Male Gi / Black / Master 4 (46+) / -82,3 kg (Middle)
(Sábado)
2-6
Färdig
Jose Maria Martinez Sardon
Mallorca BJJ Palma
Vann på poäng
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Sábado)
Male No-Gi / Brown / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sábado)
Male No-Gi / Brown / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sábado)
Male Gi / Brown / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sábado)
1-2
Färdig
GREGORIO Fernandez Ruiz
Atr Team Caraballo - Cicero Costha
Rafael Herrera Mendez ROGER GRACIE ACADEMY DRACO Vann på Submission - 00:32
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Sábado)
1-5
Färdig
Abraham Rivera Rodado
Lotus BJJ España
Jean Pierre Gando CARLSON GRACIE CANARIAS Vann på Submission - 04:36
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sábado)
2-2
Färdig
JuanMa Campillo
ROGER GRACIE ACADEMY DRACO
David Saavedra TEAM GIL CATARINO Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 4 (46+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sábado)
2-3
Färdig
Javier Riquelme
MATHIAS RIBEIRO TEAM
ANGEL FERNANDO Sanchez Soriano CRAZY TEAM Vann på Submission - 02:24
Male Gi / Brown / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sábado)
1-3
Färdig
Alejandro De Juan
C-Fighter Academy
Vann på poäng - 05:00
GREGORIO Fernandez Ruiz Atr Team Caraballo - Cicero Costha
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -64 kg (Light feather)
(Sábado)
2-1
Färdig
Francisco Jose Galindo Vilarinos
Fusión BJJ - España.
Narcisio Villaca Narcisio Villaça Team Vann på Submission - 01:57
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sábado)
1-8
Färdig
Borja Aguilo
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Vann på poäng - 06:00
Joeljoan Gallego Marrufo Elite top team
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sábado)
2-7
Färdig
Joan Abril Brito
MALVA BJJ
Vann på poäng - 07:00
Josep Perez Fabregas Academia Oscar Corrales (AOC)
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sábado)
1-10
Färdig
Alejandro Azaustre
CRAZY TEAM
David Bustos Fusión BJJ - España. Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sábado)
2-12
Färdig
Moises Garcia Exposito
TEAM GIL CATARINO
Vann på poäng - 05:00
Angel Jose Gaston Davia Echeray jiujitsu
Male Gi / Brown / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sábado)
1-4
Färdig
Rafael Herrera Mendez
ROGER GRACIE ACADEMY DRACO
Vann på Submission - 01:32
Alejandro De Juan C-Fighter Academy
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sábado)
Färdig
Andres Anez
Elite top team
Vann på Walkover
Joeljoan Gallego Marrufo Elite top team
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sábado)
1-11
Färdig
Marcos Henriquez Gonzalez
Gracie Barra Santa Cruz
Vann på Submission - 00:49
Alejandro Azaustre CRAZY TEAM
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sábado)
2-8
Färdig
Roger Dominguez
Barcelona Jiu Jitsu Haubert Team
Vann på Submission - 01:48
Josep Perez Fabregas Academia Oscar Corrales (AOC)