Zjistili jsme, že používáte zastaralý prohlížeč, který není kompatibilní s naším webem.
Toggle navigation
Community
Akademie
Přidružení
Atleti
Přihlásit se
Vytvořit účet
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Home
Rankin Español AEJJB
Events
Membership
Academies
Athletes
Information
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Asociación Española de Jiu Jitsu Brasileño
Home
Rankin Español AEJJB
Events
Membership
Academies
Athletes
Information
Účet
Přihlásit se
Vytvořit účet
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
Ranking
Benjamín y Pre-Benjamín
Last calculated před 21 hodinami
Rankings
Benjamín y Pre-Benjamín
1.
Alejandro De La Mata Gonzalvez
Lotus BJJ España
732
Points
6
Wins
0
Losses
4
0
0
2.
Carla Collado Palencia
CRAZY TEAM
336
Points
2
Wins
3
Losses
0
1
1
3.
Martina Collado Palencia
CRAZY TEAM
324
Points
1
Wins
2
Losses
1
1
1
4.
Jose Alcolea Tarraga
JA Jiu-Jitsu International
276
Points
2
Wins
1
Losses
1
1
0
5.
Denys Zherebetskyy
MATHIAS RIBEIRO TEAM
274
Points
1
Wins
1
Losses
1
0
1
6.
Denis Vetrov Junior
Gracie Barra (Brazil)
266
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
7.
Sarah Gontijo Passos
GRACIE BARRA BARCELONA
262
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
8.
Arya Vallejo Tinaut
mathias ribeiro team
258
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
9.
Angel Hamadi Marrero
Furia Fighters Academy
216
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
10.
Alex Rodrigo Van Dreumel
MATHIAS RIBEIRO TEAM
212
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
10.
Enara Jimenez
Somos Jiu Jitsu
212
Points
2
Wins
0
Losses
1
0
0
12.
Rafael Martinez Mateo
Somos Jiu Jitsu
204
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
13.
Daniela Jiménez Sedano
Círculo de Jiu Jitsu
200
Points
0
Wins
0
Losses
1
0
0
14.
Gabriel Frangialli
mathias ribeiro team
108
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
15.
Saul Gomez Romero
ROGER GRACIE ACADEMY DRACO
104
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
16.
Carlo Cavero
Lilius Barnatt Academy
102
Points
1
Wins
0
Losses
1
0
0
17.
Pablo Gomez
MATHIAS RIBEIRO TEAM
100
Points
0
Wins
2
Losses
0
1
0
17.
Lana Ughetti Carneiro
GB Esgueva Valladolid
100
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
19.
Platon Artemev
MATHIAS RIBEIRO TEAM
88
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
20.
Gonzalo Latorre Garcia-Pardo
MATHIAS RIBEIRO TEAM
84
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
20.
Itziar Martinez Vazquez
Somos Jiu Jitsu
84
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
20.
Raul Gomez Rodriguez
MATHIAS RIBEIRO TEAM
84
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
23.
Ekain Aurrekoetxea De La Pena
TEAM GANBARU
80
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
23.
Vega Rey Prieto
CRAZY TEAM
80
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
23.
Nirvana Collado Rodriguez
San blas warriors
80
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
26.
Michael Noah Martinez Garcia
CRAZY TEAM
45
Points
0
Wins
3
Losses
0
0
2
26.
Lara Aguirre Caz
CRAZY TEAM
45
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
2
28.
Javier Dueso Bustos
Lilius Barnatt Academy
44
Points
1
Wins
2
Losses
0
1
0
28.
VICTORIA Prisacaru
Vinicius Moura BJJ
44
Points
1
Wins
1
Losses
0
1
0
30.
MARTIN Garcia Garcia
TEAM GIL CATARINO
40
Points
0
Wins
1
Losses
0
1
0
31.
Jaime Gonzalez Cunha
MATHIAS RIBEIRO TEAM
20
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
31.
Matias Calderon Losada
CFC Team
20
Points
0
Wins
2
Losses
0
0
1
33.
Entso Furio Cano
Spain
10
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1
33.
Nathaniel Kier Calma
LEO GALATI JIUJITSU & MMA MARBELLA
10
Points
0
Wins
1
Losses
0
0
1